Hosting i serwery dedykowane

Hosting do profesjonalnych zastosowań

Oferujemy serwery, które zapewnią Ci wydajność i stabilność. Dzięki stałym innowacjom zapewniamy dużą skalowalność, nieograniczoną swobodę konfiguracji, wykonywanie kopii bezpieczeństwa i odzyskiwanie danych. Gwarantujemy szybkie procesory oraz wydajne macierze dyskowe. Optymalizujemy aplikacje pod kątem wzrostu wydajności dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, m.in.: Varnish, Redis, Docker, Elasticsearch. Oferujemy certyfikaty SSL.

Nasz hosting to nowoczesne rozwiązanie, które przewyższa na każdej płaszczyźnie tradycyjne rozwiązania. Każda aplikacja obsługiwana na naszych serwerach, jest maksymalnie zoptymalizowana, dzięki czemu o każdej porze wszystkie usługi działają z maksymalną możliwą wydajnością.

Dajemy możliwość instalowania dowolnych aplikacji o krytycznym znaczeniu dla funkcjonowania Twojej firmy. Wysoka dostępność zasobów serwera gwarantowana przez SLA jest najważniejszą z gwarancji dotyczących dostarczania stabilnej usługi od pierwszej instalacji.

Dzięki dyskom o unikalnych parametrach czasu odpowiedzi i unikalnej przepustowości oraz infrastrukturze przechowywania, nasza oferta to gwarancja bezpieczeństwa praz integralności Twoich danych bez potrzeby dodatkowej konfiguracji.

Co zyskujesz w ramach hostingu u nas?

Profesjonalna konfiguracja

Zoptymalizujemy Twoją aplikację pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i niezawodności.

Kopie bezpieczeństwa

Dajemy Ci 100% gwarancji bezpieczeństwa, punkty przywracania archiwizujemy do 14 dni wstecz lub więcej.

Możliwość instalacji dowolnej aplikacji

Systemy zarządzania treścią, sklepy internetowe, aplikacje dedykowane, systemy ankiet, statystyk.

Statystyki

Monitorowanie ruchu na stronie bez zbędnych konfiguracji, z przejrzystym panelem i dużą opcją konfiguracji.

Specyfikacja konta hostingowego

Wydajność Wydajne procesory serwerowe Intel, nielimitowana liczba operacji IOPS, obsługa protokołu HTTP/2, cron
Transfer miesięczny bez limitu
Pojemność serwera Ustalana indywidualnie, szybkie dyski SSD (NVMe), nielimitowana liczba plików
Nowoczesne technologie PHP (5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4), Node.js, Python, Java, Ruby, Perl, możliwość instalacji innych
Bazy danych MySQL, MariaDB, PostgreSQL, MongoDB
Skrzynki e-mail we własnej domenie, ochrona antyspamowa, IMAP i POP3 z szyfrowaniem SSL/TLS, nieograniczone aliasy, dostęp przez WWW (webmail)
Obsługa certyfikatów SSL SNI, certyfikaty Let's Encrypt
Bezpieczeństwo Codzienne kopie zapasowe, punkty przywracania do 14 dni wstecz (z możliwością wydłużenia), ochrona antywirusowa plików i poczty e-mail, Web Application Firewall, zaawansowana ochrona DDoS, zgodny z wymogami RODO
Gwarantowana dostępność (SLA) 99,70%
Lokalizacja Centrum danych ATMAN, Warszawa - najnowocześniejsze i najbardziej bezpieczne centrum danych w Polsce

Przykłady stosowanych technologii

Nginx

Nginx

Wysokowydajny serwer proxy i HTTP. Zwiększone korzyści z zastosowania asynchronicznej architektury sterowanej zdarzeniami. Umożliwia obsługę żądań przy minimalnym zużyciu pamięci. Idealne rozwiązanie dla serwerów o dużej jak i małej ilości ruchu. Nginx ​​obecnie obsługuje ponad 50% najbardziej ruchliwych stron w sieci!

Elasticsearch

Elasticsearch

Elasticsearch to rozproszony silnik RESTful służący do wyszukiwania i analizy, który jest w stanie sprostać rosnącej liczbie przypadków użycia. Będąc sercem Elastic Stack, centralnie przechowuje dane w celu błyskawicznego wyszukiwania, precyzyjnej trafności i wydajnych analiz, które można łatwo skalować.

Redis

Redis

Redis, skrót od Remote Dictionary Server, to szybki magazyn danych o strukturze klucz-wartość w pamięci typu open source, do użytku jako baza danych, pamięć podręczna, broker komunikatów i kolejka. Redis zapewnia czas reakcji poniżej milisekundy, umożliwiając błyskawiczny przepływ żądań w aplikacjach. Redis jest popularnym wyborem do buforowania, zarządzania sesjami, analiz w czasie rzeczywistym, danych geoprzestrzennych, strumieniowego przesyłania multimediów.

Varnish Cache

Varnish

Varnish Cache to akcelerator aplikacji internetowych znany również jako bufor HTTP reverse proxy. Instalowany "przed" serwerem, który komunikuje się za pomocą HTTP, a jego zadaniem jest buforowanie zawartości wygenerowanej przez serwer. Pamięć podręczna Varnish Cache jest naprawdę bardzo szybka. Zazwyczaj przyspiesza odpowiedź serwera na poziomie 300 - 1000x, w zależności od architektury.

Docker

Docker

Docker to narzędzie zaprojektowane w celu ułatwienia tworzenia, wdrażania i uruchamiania aplikacji przy użyciu kontenerów. Kontenery umożliwiają programistom spakowanie składowych aplikacji ze wszystkimi potrzebnymi jej częściami, takimi jak biblioteki oraz inne zależności i wdrażanie jej jako jednego pakietu.

Profesjonalny i nowoczesny hosting

Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz dostęp do wiodących technologii na rynku, wykorzystywanych przy tradycyjnym jak i niekonwencjonalnym podejściu do projektowania profesjonalnych aplikacji.

Hosting jaki oferujemy to pewność korzystania z wydajnych i godnych zaufania technologii, które doskonale sprawdzą się w profesjonalnych zastosowaniach biznesowych.

Nasz hosting wspiera nowoczesne frameworki, co gwarantuje stabilność oraz możliwość skupienia się na rozwoju samych aplikacji a nie ich utrzymaniu. Gwarantujemy, że nasz hosting spełni Państwa oczekiwania na każdej płaszczyźnie.

Obsługiwane języki programowania

PHP

PHP

Domyślnie w wersji 7.3, jednak wystarczy jedna linijka w pliku .htaccess, by zmienić na 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, lub 7.4. Dzięki autorskiemu modułowi nasz Nginx obsługuje znany z Apache standard .htaccess.

Python

Python

Wspieramy język Python w wersjach 2.7, 3.5, 3.6, 3.7 oraz 3.8. Większość modułów jest już zainstalowana w systemie, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie doinstalować kolejne. Obsługujemy również popularne frameworki, takie jak: Django, Pylons i web.py.

Node.js

Node.js

W jego ramach można obsługiwać tak popularne rozwiązania jak GatsbyJS czy ghost. Dodatkowo w pełni obsługiwany jest przez nas WebSocket. Istnieje możliwość uruchomienia dowolnej wersji Node.js oraz zarządzanie pakietami przy pomocy npm lub yarn.

Java

Java

Skupiamy się przede wszystkim na serwerach aplikacji webowych: Tomcat (w wersjach 6.0, 7.0 oraz 8.0) oraz GlassFish. Warto jednak nadmienić, że dostępna jest implementacja Javy OpenJDK w wersjach 7, 8 (domyślna), 11 oraz 12.

Wieloletnie doświadczenie i markowy sprzęt

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług w naszym hostingu, korzystamy jedynie z markowego sprzętu serwerowego. Wykorzystujemy maszyny wyposażone w najwydajniejsze procesory serwerowe Intel, dużą ilość pamięci RAM i dyski SSD (NVMe).

Działalnością hostingową zajmujemy się od 2008 roku. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam na zapewnienie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Usługi dodatkowe

Domeny

Oferujemy domeny .PL, .EU, .COM, .NET, .BIZ, .ORG i wiele innych. Wspieramy technologię ochrony domen DNSSEC.

Wsparcie

Doradztwo w migracji systemów, pomoc w zakupie sprzętu, nadzór nad pracą serwera, zdalne monitorowanie.

Utrzymanie

Instalowanie poprawek do systemów operacyjnych i aplikacji, wykonywanie kopii bezpieczeństwa, usuwanie awarii, przywracanie systemów.